DZIDZIO+ App для iOS та Android

dzidzio в
соц. мережах

Новини:

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРИХИЛЬНИКІВ ГУРТУ DZIDZIO, ЗМІ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ КОНЦЕРТІВ!

додано: 2016-09-09

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРИХИЛЬНИКІВ ГУРТУ DZIDZIO, ЗМІ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ КОНЦЕРТІВ!

Нажаль, останнім часом почастішали випадки звернень та запитів від прихильників і журналістів на рахунок справжності виступів гурту DZIDZIO. Прихильники введені в оману, плутають «псевдовиконавців» зі справжнім гуртом та приймають виступи двійників за наші, купують квитки, відвідують вищезгадані концерти, розчаровуються та просять нас вжити заходів щодо цих випадків. 
Нагадуємо, що всі виступи гурту DZIDZIO зафіксовані у афіші на офіційному сайті: dzidzio.com/affiche/

Читати далі...

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

додано: 2016-07-06

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

Компанія "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" оголошує полювання на «двійників»!

Повідомляємо, що ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" є єдиним власником прав на ТМ «DZIDZIO» та всіх творів, що виконуються музичним колективом «DZIDZIO» (зазначені права зареєстровані у визначеному законодавством порядку).

ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" не визнає жодних «двійників», та вважає, що своїми діями, останні не лише порушують чинне законодавство України, а й спотворюють імідж музичного колективу «DZIDZIO».

Попереджаємо всіх «двійників» та організаторів, що замовляють «двійників» «DZIDZIO»: ви порушуєте чинне законодавство України про авторське право і суміжні права. Ваша діяльність буде переслідуватись правоохоронними органами з відповідними стягненням всіх збитків через судові органи!

Також просимо наших фанів бути уважнішими! Всі виступи музичного колективу «DZIDZIO» зафіксовані у афіші на офіційному сайті: dzidzio.com/affiche/

У випадку, якщо у вас виникають сумніви з приводу справжності виступу у вашому місті просимо виконати наступні дії:

- повідомити нам про виступ «двійника» (надіслати афішу на office@meison.biz)

- зафіксувати виступ «двійника» та надіслати відео нам (на office@meison.biz)

- отримати премію за сприяння у захисті прав улюбленого артиста.

ПРЕМ'ЄРА! DZIDZIO - Птахоподібна

додано: 2016-05-21

ПРЕМ'ЄРА! DZIDZIO - Птахоподібна

Читати далі

Гурт DZIDZIO презентує пісню «Птахоподібна»

додано: 2016-05-06

Вперше уривок пісні був представлений у DZIDZIOFILM під назвою «Павук (без цензури)», застільна пісня настільки сподобалась прихильникам, що вони почали вимагати випустити повну версію «Птахоподібної» і Дзідзьо виконав їхнє бажання.

«На кожній забаві хтось завжди напивається і стає птахоподібним. Згадайте той момент, коли ви не планували напитися, а сталося як завжди. Алкоголь взяв вас так, як ніколи! Може ви й не хотіли, бо ви ж культурна, вихована особистість. Але у той момент, немає значення, яка у тебе освіта, з якої ти сім’ї, ти перетворюєшся у птахоподібну людину. Знайте міру!» - розповідає про новий сингл Дзідзьо.
 

Днями гурт DZIDZIO вже зняв кліп на нову музичну композицію, в якому кожен зможе впізнати себе під час святкування чи забави.

Пропонуємо послухати нову пісню на офіційному сайті гурту DZIDZIO: http://dzidzio.com/music/

Христос Воскрес! Смачної Паски!

додано: 2016-05-01

Христос Воскрес! Смачної Паски!