DZIDZIO+ App для iOS та Android

dzidzio в
соц. мережах

Новини:

Гурт DZIDZIO записав пісню із симфонічним оркестром

додано: 2015-03-08

Запальні DZIDZIO у творчому дуеті з талановитим композитором і гітаристом Анатолієм Долеско записали симфонічну версію давно відомої і улюбленої всіма пісні “Ja cie kocham”.

dzidzio_dolesko

Пісню “Ja cie kocham” Дзідзьо з Лесиком та Юліком вибрали не просто так. Цією піснею про справжнє кохання вони хочуть привітати всіх дівчаток, жінок і бабусь зі святом весни. Завдяки тому, що в цій композиції звучить фраза «Я тебе кохаю» одразу чотирма мовами, вона давно полюбилась прихильникам DZIDZIO і у Польщі, і в Америці.

Читати далі

DZIDZIO найпопулярніший український музичний гурт початку 2015 року у Вікіпедії

додано: 2015-02-26

Популярні музичні гурти створюють зацікавленість широких мас у їхній творчості та історії, біографіях учасників тощо, яку читачі задовольняють у Вікіпедії. Цю зацікавленість можна виміряти, оскільки кожна стаття сайту має свій лічильний відвідуваності.

dzidzio_wikipedia

Автор статті поцікавився цією статистикою для статей про українські музичні гурти, яких існує понад 700, і склав список найпопулярніших з них в українській Вікіпедії за перший місяць поточного року.

Гурт DZIDZIO з великим відривом був найпопулярнішим гуртом у січні 2015 року. Сторінку гурту у Вікіпедії відвідали 10 363 разів.

Повідомляє Вікімедія Україна

Гурт DZIDZIO привітав прихильників з Днем Святого Валентина новим анімаційним відео!

додано: 2015-02-13

Анімаційне привітання створили на відомий і всіма улюблений «медляк» під назвою «3 в 1», під який пари прямо на сцені виконують повільний танець під час концертів DZIDZIO.

Дзідзьо з того тільки тішиться, і вважає, що завдяки цій пісні демографічна ситуація в світі покращиться, дівчата перестануть вимагати дорогі подарунки на всі свята, а хлопці стануть менш скупі.

Дивіться нове анімаційне відео на офіційному каналі гурту DZIDZIO на YouTubeНагадаємо, що перше анімаційне відео під назвою "Народження легенди" розповідає історію створення гурту DZIDZIO.

Спочивай з миром...

додано: 2015-02-02

Сьогодні в ДТП загинув хороший друг гурту DZIDZIO - Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко), співчуваємо родині і близьким... Сумуємо ((( Ми вдячні тобі за все! Спочивай з миром...

Для гурту DZIDZIO Андрій Кузьменко відкрив шлях до шоу-бізнесу, саме з його легкої руки в 2009 році хлопці почали робити свої перші кроки. Дзідзьо постійно називає Кузьму своєю «першою вчителькою» і не перестає дякувати йому на всіх своїх концертах. Дзідзьо і Кузьма обидва родом з Новояворівська, а познайомив їх між собою Лесик (гітарист гурту DZIDZIO).

Хлопці з гурту DZIDZIO дуже вражені цією страшною подією, вони вдячні за все Кузьмі «Скрябіну». Адже в їхньому репертуарі досі є пісні, які написав Андрій.

Дзідзьо: «Дуже важко говорити. Комок в горлі стоїть. Неприємно страшно, що таке сталося. Ніхто не може повірити, що він пішов. Страшна втрата… Це людина своя, рідна…»

Гурт DZIDZIO провів низку благодійних концертів закордоном

додано: 2015-01-28

За підтримки європейського фонду «Відкритий Діалог» у грудні 2014 року у Варшаві (Польща) пройшов благодійний концерт «Подай руку Україні», на якому Україну представив гурт DZIDZIO.

Зібрані від концерту кошти у розмірі 13 300 злотих (75 000 грн) будуть спрямовані організаторами концерту та представництвом фонду в Україні на цільову допомогу пораненим бійцям із зони АТО.

Читати далі