DZIDZIO+ App для iOS та Android

dzidzio в
соц. мережах

Новини:

Гурт DZIDZIO продовжив закордонний тур у Канаді та США

додано: 2015-07-23

Українці по всьому світі чекають на концерти гурту DZIDZIO

У травні 2015 року український гурт DZIDZIO анонсував продовження свого закордонного туру, що розпочався у січні.

Запальних музикантів давно запрошують завітати з концертом прихильники з різних країн. Цього разу Дзідзьо, Лесик та Юлік відвідали одразу Канаду та США.

Читати далі

DZIDZIO нарешті показав свою маму у новому кліпі «Я їду до мами»

додано: 2015-07-07

В багатьох своїх відео-роботах фронтмен гурту DZIDZIO постійно звертається до образу своєї мами та отримує від неї поради і настанови по телефону щодо тих чи інших життєвих ситуацій. Нікому навіть не спадало на думку, що історія про Дзідзьову маму, заробітчанку, яка змушена була виїхати в Португалію 15 років тому і залишити свою сім’ю – реальна!

Читати далі

DZIDZIOFILM презентує короткометражну відео-роботу «Я їду до мами»

додано: 2015-07-02

«Фільм-прелюдія» до кліпу – це особливий жанр короткометражок, що вже став візитною карткою гурту DZIDZIO. Практично до кожного свого музичного відео хлопці знімають передісторію, що глибше розкриває зміст кліпів і пояснює, так би мовити, з чого все почалося. Цього разу DZIDZIOFILM та кліп «Я їду до мами» – це одна історія про давно омріяну подорож.

Читати далі

Прем’єра пісні гурту DZIDZIO «Я їду до мами» !

додано: 2015-06-15

Нова зворушлива пісня гурту DZIDZIO «Я їду до мами» розповідає про життєві реалії українців, які були змушені залишити свої рідні оселі і поїхати за кордон на пошуки кращого життя та заробляти гроші, щоб забезпечити свої сім’ї і дати достойне майбутнє своїм дітям.

Читати далі