DZIDZIO+ App для iOS та Android

dzidzio в
соц. мережах

Новини:

День народження Дзідзя: 10 невідомих фактів про Мегапопулярного!

додано: 2016-11-20

20 листопада святкує свій 33-й День народження лідер гурту DZIDZIO - Михайло Хома

До особистого свята найпозитивнішого Мегапопулярного співака, пропонуємо вам посміхнутись, дізнавшись 10 цікавих невідомих фактів про Дзідзя!

1. У 2 роки і 3 місяці Дзідзьо вже читав по складах.

2. Вперше Дзідзьо вийшов на сцену у 6 років, коли вступав у музичну школу. На вступному іспиті співав пісню «Ой у лузі червона калина».

Читати далі...

 

DZIDZIO “Контрабас”. Офіційний український тизер фільму (2017)

додано: 2016-10-27

DZIDZIOFILM та телеканал “Сонце” представляють велику кінопрем’єру від режисера Любомира Левицького у всіх кінотеатрах країни навесні 2017 року

“Якщо ти маєш мрію, то заради неї ти підеш на всьо!” - звучить у тізері до нового фільму DZIDZIO “Контрабас”

“Все своє життя я мріяв стати великим артистом, не тільки співати, а й знімати своє кіно. Прихильники у коментарях в YouTube під моїми короткометражними DZIDZIOFILM давно вже просять “Досить нас дражнити! Пора знімати "повний метр"!” І от нарешті я відчуваю, що дозрів. Настав час здійснити мрію!” - розказує про майбутню роботу Дзідзьо.

Читати далі

Дзідзьо разом з Любомиром Левицьким презентували кліп на пісню про овочеві стосунки

додано: 2016-10-05

Вчені Nasa відкрили нову планету, на якій існує життя. Це цивілізація овочів, яка ззовні досить нагадує людей. 

У новому кліпі на пісню “108” DZIDZIO та Любомир Левицький (режисер фільмів “Штольня”, “Ломбард”, “Тіні незабутих предків”, та #SELFIEPARTY) влаштовують грандіозне vegatable party! Овочі так само народжуються, ростуть, дозрівають, закохуються, мають стосунки, розмножуються, влаштовують вечірки і розваги, одним словом живуть своїм життям. 

Чому “108”? Це число – константа Сонячної системи, а також Космосу і Всесвіту! Десь на перетині й існує Овочева планета! Крім того, у овочів не буває проблемної ваги, і коли кохана пишна і стрілка на вагах затягує за цифру 108, то це навіть краще для кохання! :)


ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРИХИЛЬНИКІВ ГУРТУ DZIDZIO, ЗМІ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ КОНЦЕРТІВ!

додано: 2016-09-09

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРИХИЛЬНИКІВ ГУРТУ DZIDZIO, ЗМІ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ КОНЦЕРТІВ!

Нажаль, останнім часом почастішали випадки звернень та запитів від прихильників і журналістів на рахунок справжності виступів гурту DZIDZIO. Прихильники введені в оману, плутають «псевдовиконавців» зі справжнім гуртом та приймають виступи двійників за наші, купують квитки, відвідують вищезгадані концерти, розчаровуються та просять нас вжити заходів щодо цих випадків. 
Нагадуємо, що всі виступи гурту DZIDZIO зафіксовані у афіші на офіційному сайті: dzidzio.com/affiche/

Читати далі...

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

додано: 2016-07-06

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

Компанія "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" оголошує полювання на «двійників»!

Повідомляємо, що ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" є єдиним власником прав на ТМ «DZIDZIO» та всіх творів, що виконуються музичним колективом «DZIDZIO» (зазначені права зареєстровані у визначеному законодавством порядку).

ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" не визнає жодних «двійників», та вважає, що своїми діями, останні не лише порушують чинне законодавство України, а й спотворюють імідж музичного колективу «DZIDZIO».

Попереджаємо всіх «двійників» та організаторів, що замовляють «двійників» «DZIDZIO»: ви порушуєте чинне законодавство України про авторське право і суміжні права. Ваша діяльність буде переслідуватись правоохоронними органами з відповідними стягненням всіх збитків через судові органи!

Також просимо наших фанів бути уважнішими! Всі виступи музичного колективу «DZIDZIO» зафіксовані у афіші на офіційному сайті: dzidzio.com/affiche/

У випадку, якщо у вас виникають сумніви з приводу справжності виступу у вашому місті просимо виконати наступні дії:

- повідомити нам про виступ «двійника» (надіслати афішу на office@meison.biz)

- зафіксувати виступ «двійника» та надіслати відео нам (на office@meison.biz)

- отримати премію за сприяння у захисті прав улюбленого артиста.