DZIDZIO+ App для iOS та Android

dzidzio в
соц. мережах

Новини:

Гурт DZIDZIO здійснив мрію юної харків’янки

додано: 2015-04-30

Концерт гурту DZIDZIO в Харкові відвідала особлива шанувальниця

Днями в ефір каналу «Україна» вийшов випуск програми «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим, в якому головною героїнею виступила 20-річна дівчина на ім’я Женя з рідкісною «кришталевою хворобою».

За все своє життя вона мала багаточисленні переломи кісток і пересувається на інвалідному візку. Коли у Жені запитали про найщасливіші моменти її життя, вона згадала про концерт гурту DZIDZIO в м. Зміїв, Харківської області, куди її запросили друзі, аби розрадити дівчину.

Читати далі

Гурт DZIDZIO вітає з Великоднем!

додано: 2015-04-12

Христос Воскрес!

Смачної Паски!

DZIDZIO розказали про жорсткий розіграш!

додано: 2015-04-01

Дзідзьо: «На 1 квітня я, якщо чесно, то й не згадаю розіграшів. Ми зазвичай з Юліком і Лесиком ховаємось в хаті на 1 квітня, щоб ніхто не надурив!»

Читати далі

Гурт DZIDZIO записав пісню із симфонічним оркестром

додано: 2015-03-08

Запальні DZIDZIO у творчому дуеті з талановитим композитором і гітаристом Анатолієм Долеско записали симфонічну версію давно відомої і улюбленої всіма пісні “Ja cie kocham”.

dzidzio_dolesko

Пісню “Ja cie kocham” Дзідзьо з Лесиком та Юліком вибрали не просто так. Цією піснею про справжнє кохання вони хочуть привітати всіх дівчаток, жінок і бабусь зі святом весни. Завдяки тому, що в цій композиції звучить фраза «Я тебе кохаю» одразу чотирма мовами, вона давно полюбилась прихильникам DZIDZIO і у Польщі, і в Америці.

Читати далі

DZIDZIO найпопулярніший український музичний гурт початку 2015 року у Вікіпедії

додано: 2015-02-26

Популярні музичні гурти створюють зацікавленість широких мас у їхній творчості та історії, біографіях учасників тощо, яку читачі задовольняють у Вікіпедії. Цю зацікавленість можна виміряти, оскільки кожна стаття сайту має свій лічильний відвідуваності.

dzidzio_wikipedia

Автор статті поцікавився цією статистикою для статей про українські музичні гурти, яких існує понад 700, і склав список найпопулярніших з них в українській Вікіпедії за перший місяць поточного року.

Гурт DZIDZIO з великим відривом був найпопулярнішим гуртом у січні 2015 року. Сторінку гурту у Вікіпедії відвідали 10 363 разів.

Повідомляє Вікімедія Україна