DZIDZIO+ App для iOS та Android

dzidzio в
соц. мережах

Про DZIDZIO:

dzidzio    

Дзідзьо

мегапопулярний чувак з бородою та вусами. Антигламурний співак, композитор, митець, філософ, драматург, бард. Улюблена страва – скумбрія з хлібом. Нічого не боїться (виняток: щипавки і павуки). Характер – позитивний кіпіш, ходяча доброта. Колєги – Лесик, Юлік, Мейсон. Коханка – Єкатєріна (жінка Юліка). Завжди вдячний Кузьмі Скрябіну. На Паску і Різдво – завжди в Новояворівську.

Вокал. Освіта – музична, вища. Успішний максималіст.

 
lesyk     

Лесик

за Дзідзя може дати п*зди (так легонько). Служба - морфлот. Затятий рибалка, грибак. Страшно любить гроші, із закритими очима на нюх відрізняє долари і гривні (без похибки). Може отримати оргазм, коли йому роблять манікюр. Любить їсти устриці з гречкою, политі цибулькою, смаженою на олії. Пристрасть – жіночі груди. Деколи підп*жджує.

Гітара, бек-вокал. Освіта – музична, вища.

 
jylik    

Юлік

чоловік Єкатєріни, троюрідний брат Лесика. Був на заробітках в Португалії, виготовляв краники до біде. Грає все підряд. Комплекс – завеликі круги (у нього). Тиран.

Клавіші, бек-вокал. Освіта – музична, вища (Італія).

 
meison_2    

Мейсон

свиня, нєнаглядний колєга Дзідзя, має голубі-голубі очі і довгі білі вії. Любить їсти хрущів і муравлів з під-плінтуса. Довжина його олівця – 21 см. Улюблений фільм – порно (міжрасове). Ненадійні друзі – «налисники» (місцеві собаки – койоти з кліщами, лишаями). Нічний кошмар – м'ясокомбінат.

Ідейний натхненник. Освіта – вулична.